Busy 9-cio osobowe i samochody osobowe

Zapewniamy wynajem busów 9-cio osobowych i samochodów osobowych renomowanych marek w systemie krótko i długoterminowym na bardzo korzystnych warunkach.

W ofercie posiadamy nowoczesne 9-cio osobowe busy marki Opel i Volkswagen, które doskonale sprawdzają się w dalekich trasach, podczas zagranicznych wyjazdów do pracy, czy też grupowych wyjazdów firmowych. Pojazdy należące do naszej floty to nowe, niezawodne mikrobusy Ople Viavro i Volkswageny T5 z oszczędnymi silnikami diesel, których przestrzeń pasażerska, pod względem wygody, ergonomii i komfortu klimatyzacji, zadowoli nawet bardzo wymagające osoby.

Naszym priorytetem jest Państwa komfort i poczucie bezpieczeństwa, dlatego oferowane przez nas samochody regularnie przechodzą przeglądy serwisowe, posiadają kompletne systemy bezpieczeństwa, opony zimowe oraz pełne ubezpieczenia OC i AC (pod wynajem) wraz z NNW oraz Assistance w kraju i zagranicą.

Wiemy jak ważna jest dla Państwa wygoda, dlatego też samochody przy wynajmie dłuższym niż jeden miesiąc, dostarczamy i odbieramy prosto od klienta w umówionych wcześniej miejscu.

Dlaczego warto wynająć od nas?

  • Atrakcyjne ceny.
  • Nowe samochody.
  • W cenę wynajmu wliczony jest pełny pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW/Assistance (pod wynajem).
  • W cenie dostarczenie samochodu do klienta.
  • W przypadku awarii nasz mobilny serwis reaguje natychmiast wymieniając pojazd lub naprawiając go u klienta.

Galeria